Natječaj – suradnik na projektu

Natječaj za izbor suradnika za rad na projektu E-rudito: Napredni online obrazovni sustav za pametnu specijalizaciju i poslove budućnosti“

istraživač na projektu – na određeno vrijeme za vrijeme trajanja projekta, 1 izvršitelj (m/ž)

– VSS, magistar psihologije

– prednosti: poznavanje rada u računalnim programima MATLAB i E-Prime te osnovne poznavanja programiranja u nekom od programskih jezika, istraživačko iskustvo i interesi u području vidne percepcije i radnog pamćenja.

Uz prijavu na natječaj pristupnici moraju priložiti: životopis, presliku domovnice te dokumentaciju kojom se dokazuje ispunjavanje uvjeta iz natječaja.

Prijave na natječaj podnose se na adresu: Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu, Urudžbeni ured, 10 000 Zagreb, Ivana Lučića 3, u roku od 8 dana od objave natječaja.

Na natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, imaju pravo javiti osobe oba spola.