Natječaj – viši stučni referent

Raspis natječaja za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme i u punom radnom vremenom na radnom mjestu II. vrste – viši stručni referent, interni naziv: tajnik/-ca na Odsjeku za romanistiku – 1 izvršitelj (m/ž)

• viša stručna sprema,
  • poznavanje rada na računalu (MS Office),
  • poznavanje engleskoga jezika,

Prednosti:

• poznavanje engleskog jezika (fluentno u govoru i pisanju)
  • poznavanje jednog od sljedećih romanskih jezika (francuski, španjolski, portugalski, rumunjski)
  • više od jedne godine radnog iskustva

Poslovi i zadaće: obavlja sve administrativne poslove u svezi s poslovanjem Odsjeka, odnosno više odsjeka, vanjska i unutarnja korespondencija, vođenje evidencije kolanja dokumenata, vođenje arhive/evidencije dokumenata, evidencija i izrada zahtjeva nabave uredskog materijala, priprema izrada i distribucija dokumenata za angažiranje vanjskih suradnika i mentora, procesuiranje računa i putnih naloga, priprema materijala za sjednice Vijeća Odsjeka i vođenje zapisnika, priprema materijala za sjednice Fakultetskoga vijeća i matičnih odbora, suradnja sa studentima: davanje obavijesti, rješavanje studentskih upita i molbi u suradnji s pročelnikom, priprema ispitnih rokova u sustavu ISVU-a i distribucija prijavnica prema studentskoj referadi, vođenje priručne kartoteke studenata, suradnja sa studentskom službom, suradnja s referadom za poslijediplomske studije.

Prijavu sa životopisom, preslikom domovnice te ostalim dokazima o ispunjavanju uvjeta i prednosti natječaja potrebno je dostaviti na adresu: Filozofski fakultet, Urudžbeni ured, Ivana Lučića 3, 10000 Zagreb, u roku od 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama.

Zakašnjele prijave i prijave bez dokaza o traženim uvjetima neće se razmatrati.

Rezultati natječaja bit će objavljeni na web stranicama Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu www.ffzg.unizg.hr

Sveučilište u Zagrebu Filozofski fakultet