raspis natječaja – stručni suradnik/-ca za administrativne poslove

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme od jedne godine i u punom radnom vremenom na radnom mjestu I. vrste – stručni suradnik/-ca za administrativne poslove za potrebe na Poslijediplomskom doktorskom studiju književnosti, izvedbenih umjetnosti, filma i kulture i na Poslijediplomskom doktorskom studiju znanosti o književnosti, teatrologije i dramatologije, filmologije, muzikologije i studija kulture – 1 izvršitelj (m/ž)

• završen sveučilišni diplomski studij humanističkih znanosti,
  • poznavanje rada na računalu (MS Office),
  • poznavanje engleskoga jezika, prednost je poznavanje još dva svjetska jezika,
  • minimalno jedna godina radnog iskustva, prednost mogu ostvariti kandidati s iskustvom ostvarenim u sustavu znanosti i visokog obrazovanja, poznavanjem režima studija te poznavanjem rada u organizaciji i provedbi poslijediplomskih studijaUz prijavu na natječaj potrebno je priložiti: životopis, presliku domovnice te ostale dokumente kojima se dokazuje ispunjavanje uvjeta natječaja.

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima imaju pravo javiti osobe oba spola.

Prijave s potrebnom dokumentacijom i dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od objave natječaja u „Narodnim novinama“ na adresu: Filozofski fakultet, Urudžbeni ured, Ivana Lučića 3, 10 000 Zagreb.

Zakašnjele prijave i prijave bez dokaza o traženim uvjetima neće se razmatrati.

Sve obavijesti i rezultati natječaja bit će objavljeni na web stranicama Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu www.ffzg.unizg.hr