Obavijest o rezultatima natječaja –

Obavještavamo da je u natječaju koji je objavljen u „Narodnim novinama broj 33/2017. od 7. travnja 2017., Euraxess Jobs Portalu od 8. travnja 2017., web stranici fakulteta od 6. travnja 2017. i dnevnom tisku od 9. travnja 2017. za izbor u:

— u suradničko zvanje i na radno mjesto asistenta za područje humanističkih znanosti, polje filologija, grana germanistika, na određeno vrijeme i u punom radnom vremenu, na Katedri za nederlandistiku, na Odsjeku za germanistiku, – 1 izvršitelj (m/ž) izabran je pristupnik Toni Bandov, magistar filozofije i magistar nederlandistike.

Obavještavamo da je u natječaju koji je objavljen u „Narodnim novinama broj 44/2017 od 05. svibnja 2017., web stranici fakulteta od 5. svibnja 2017., Euraxess Jobs Portalu od 05. svibnja 2017. i dnevnom tisku od 5. svibnja 2017. za izbor u:

— u suradničko zvanje i na radno mjesto asistenta za područje humanističkih znanosti, polje filologija, u Centru za integrativnu bioetiku – 1 izvršitelj (m/ž) izabrana pristupnica Lidija Knorr, magistra edukacije filozofije i magistra bibliotekarstva.

Obavještavamo da je u natječaju koji je objavljen u „Narodnim novinama broj 20/2017. od 8. ožujka 2017., Euraxess Jobs Portalu od 07. i 08. ožujka 2017., web stranici fakulteta od 3. ožujka 2017. i dnevnom tisku od 5. ožujka 2017. za izbor u:

— u suradničko zvanje i na radno mjesto asistenta za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, grana informacijski sustavi i informatologija, na određeno vrijeme, (zamjena za neplaćeni dopust) na Odsjeku za informacijske i komunikacijske znanosti – 1 izvršitelj (m/ž) izabran je pristupnik Ivan Reljić, magistar edukacije informatike i magistar informacijskih znanosti.